Skip to main content

Meie analüüs aitab teie kodulehte paremaks muuta

Kodulehe analüüs

Teil on koduleht kuid teile tundub, et miski ei tööta päris nii nagu vaja? Kas saidilt saadavad tulemused pole need mida ootasite? Kas inesteeritud ressursid ja töö ei teen end tasa? Mida vajate, on kodulehe analüüsi teenus. Veebisaidi sisu, kujundus ja kasutajaliides vajavad tihti kohandamist. Leht võib olla vigane või aeglane, puudub kodulehe optimeerimine kui selline ja tulemusena ei kasva külastajanumbrid. Igal probleemil on objektiivsed põhjused ja meie ülesanne on need leida ja kõrvaldada. Viime läbi põhjaliku kodulehe analüüsi ja taastame teie saidi uuesti elule.

Miks on kodulehe analüüs vajalik?

Kodulehe sisu parendamine

Kodulehe omaniku põhitähelepanu on tihtipeale suunatud kujundusele, samas kui sisu on sama oluline. Viime läbi teie tekstide, graafika ja videote auditi.

Kujunduse ja kasutajaliidese kaasajastamine

Heal kodulehel peab olema mitte ainult kvaliteetne sisu, vaid ka hõlpsasti kasutatav ja intuitiivne liides. Meie spetsialistid analüüsivad teie kodulehe sisu ülesehitust, põhimenüü ja muude leheelementide paigutust ning loogikat.

Tehniliste probleemide lahendamine

Kui saidil esineb vigu, see on aeglane või pole mõnikord isegi saadaval, siis ärge lootke oma veebiettevõtlust niimoodi arendada. Külastajad eelistavad kasutada teie konkurentide kodulehed ja otsingumootorid hoiavad teie reitinguid madalal. Õnneks saab seda kõike parandada. Meie audit aitab avastada veebisaidi või hostingu pakkuja tehnilisi probleeme ja olukorda parandada.

Kodulehe liikluse suurendamine

Kuna kodulehe teabe kvaliteet ja kujundus on paranenud ning tehnilised vead kõrvaldatud, on tulemuseks suurenenud liiklus kodulehele. Peate siiski kontrollima ka seda, kas lehekülg on otsingumootori-sõbralik ja kui hästi on see otsingumootori jaoks optimeeritud. Nendele teguritele tuginedes saame otsustada, kas veebisaidil on SEO-optimeerimise jaoks vaja täiendavaid toiminguid.

Küsige pakkumist!