Skip to main content

Valmistame nutika ja stiilse veebidisaini

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on meie põhioskus. Meie meeskonna tuumaks on veebidisainerid, -loojad ja andekad kunstnikud, kes on spetsialiseerunud ettevõtete veebikeskkondade visuaalsele poolele. Eelistame nutikat disaini, mis võimaldab ideedel maksimaalse tõhususega sihtkliendini jõuda. Peame lugu kasutatavuse ja stiili kuldsest keskteest. Allpool saate lähemalt tutvuda kodulehe tegemise peamiste etappidega.

Kodulehe loomise etapid

1. etapp: Ettevõttega tutvumine

Edukas veebikujunduse väljatöötamine algab teie ettevõtte pakutavate kaupade ja teenuste tundmaõppimisest. Samuti analüüsime potentsiaalsete klientide sihtrühma ja määratleme parima pildimaterjali, mis aitab sõnumit teie teenuse kohta kõige tõhusamalt levitada.

2. etapp: Kodulehe malli tegemine

Selles etapis alustame disainiga. Valime värvilahenduse, fondid, stiilid ja võtame kasutusse pildimaterjali, mille 1. etapis välja valisime. See on kõige loomingulisem etapp, kus disainerid tutvuvad lähemalt teie ettevõtte väärtuste, missiooni ja põhimõtetega, väljendades neid veebidisainis.

3. etapp: Sisu paigutus

Kui mall on valmis ja heaks kiidetud, täidame selle kliendi edastatud teksti, graafika ja videotega. Kõik saidi jaotised saavad toimetatud: infolehed, tootekataloog, uudised, tagasiside vormid ja kõik muu. Kõik tööd tehakse ajutisel aadressil, nii et teie kliendid ei näe valmimisjärgus olevat kodulehe ja ülejäänud jooksvaid töid.

4. etapp: Saidi käivitamine

Lõpuks on paigutustööd tehtud, kogu redigeerimine lõppenud, väikesed vead parandatud ja sait on käivitamiseks valmis. Viime selle üle põhiaadressile. Kui te pole ikka veel ostnud domeeniaadressi ja teil pole hostingut, aitame teil valida sobiva ja seadistame selle lisatasuta. Nõustame, mida ja millist domeeni osta, ning aitame valida serverit, mis on teie veebisaiditüübile kõige sobivam. Kõigi tehniliste küsimustega tegeleme ise.
Kodulehe tegemine

Boonusena!

Tasuta kodulehe optimeerimine

Pakume märkimisväärset boonust klientidele, kes tellisid kodulehe tegemine nullist. Teostame teie uue veebisaidi põhilised SEO-d täiesti tasuta, mis võimaldavad sellel kiiresti otsingumootorite päringutulemustes ilmuma hakata. See lisab orgaanilist liiklust ja muudab edasise SEO optimeerimise ülesande oluliselt lihtsamaks. Pakume topeltkasumit: te ei kuluta optimeerimisele lisaraha, kuid saate igal juhul rohkem uusi kliente.

Loe lähemalt, mis on otsimootorile optimeerimine ja miks see vajalik on.

Küsige pakkumist!