Skip to main content

Võtmed kätte kodulehe arendamine

Kodulehe täiustamine

Kas teil on koduleht, mis vajab lisatäiendusi? Iga projekt paratamatult vananeb, selle funktsioonid manduvad, samas kui vigu tekib juurde. Pakume täiendavaid kodulehtede parendamise teenuseid. Kui teile midagi praeguses versioonis ei meeldi, on puudu mõni lehekülg või funktsioon või kui vajate värsket kujundust, saame seda kõike teha. Juhul kui parendustööd tunduvad kulukamad ja töömahukamad kui uue saidi loomine, anname sellest teada ja pakume välja kävitusvalmis veebilehe koostamise. Valik on teie!

Kuidas toimub kodulehe täiustamine?

1. etapp: Kodulehe tehniline audit

Kodulehe analüüsi teenuse üksikasjalik kirjeldus on vastavas jaotises. Analüüsime teie kodulehte, selle põhiosa, mootorit, hostimise mahtu ja seisukorda põhjalikult. Kuulame teie soove ja pakume välja oma ideed, kuidas oma saiti efektiivsemaks muuta.

2. etapp: Projekti tegevuskava ja kulude kalkulatsioon

Pärast iga vajaliku arengueesmärgi kokkuleppimist koostame töö spetsifikatsioonid, koostame vajalike tööde kalkulatsioonid ja määrame tähtaja. Mõnikord selgub, et vana saidi arendamine pole otstarbekas (keerulisem ja kallim kui uue nullist valmistamine); sel juhul soovitame tavaliselt käivitusvalmis kodulehe tegemist.

3. etapp: Kodulehe lisatäiustamine

Teostame kogu tegevuskavas sisalduva töö, pidades kinni tähtajast ja kõrgeimatest kvaliteedinõuetest.

Küsige pakkumist!