Tagame teie veebisaidi katkestusteta ja järjepideva töö

Kodulehe haldus

Ka kõige usaldusväärsemad mehhanismid ei saa töötada hooldamata. Veebileheküljed pole erandiks. Oleme valmis võtma teie saidi kogu tehnilise toe ja hooldustegevuse enda korraldada. See on hädavajalik, kui teil pole isiklikult aega või puuduvad vastavad oskused. Tagame, et teie kodulehel olev teave on alati ajakohane ja leht toimib katkestusteta. Vaadake allpool meie kodulehe hooldusteenuste täielikku loetelu.

Mida sisaldab kodulehe haldus?

Regulaarne sisu ajakohastamine

Otsimootorid kaotavad huvi kodulehe vastu, mida pole värskendatud; ka potentsiaalsed kliendid lükkab selline lehekülg eemale. Veebilehekülg peab olema aktiivne. Koordineerime teiega veebisaidi kõiki teabe täiendusi või värskendusi: tekste, pilte, videoid jne.

Kui teil pole soovi ise tekste kirjutada, võtame selle töö enda kanda. Meie copywriterid koostavad kvaliteetseid artikleid ja uudiseid teie ettevõtte jaoks olulisel teemal, vajaduse korral tõlgivad tõlkijad tekstid vajalikku keelde.

Tehniliste probleemide lahendamine

Aja jooksul ei aegu veebilehekülg mitte ainult sisu poolest, vaid vananeb ka tehniliselt. Kodulehe tuumaks, selle “mootoriks” on CMS (või sisuhaldussüsteem) mille peal leht jookseb. Selliseid süsteeme on palju, kuid kõiki neid tuleb regulaarselt uuendada. Lisaks sellele on värskendusi vaja ka saidi erinevate moodulite jaoks. Kui seda ei tehta, hakkab veebileht aeglustuma, ilmnema hakkavad vead, sait võib muutuda häkkerirünnakute suhtes haavatavaks. Lisaks võib veebimeistri vigade tõttu saidi toimimise protsessis esineda mitmesuguseid tõrkeid. Kõrvaldame tõrked ja taastame teie kodulehe täieliku funktsioneerimise.

Kodulehe ja selle andmete turvalisuse tagamine

Kahjuks on üsna tavaline, et kogu veebisait ja kõik andmed kaotatakse täielikult. Süüdi võib olla hostiteenuse pakkuja, nt kui seadmete töös on rike või ettevõte lihtsalt lakkab eksisteerimast. Või juhtub see häkkerirünnaku tõttu. Ühe sekundundiga võite kaotada kõik, mille ülesehitamiseks on kulunud aastaid. Et seda ei juhtuks, korraldame varundamise nii, et teil oleks alati olemas oma kodulehest uusim varukoopia. Samuti analüüsime veebisaidi haavatavust häkkimise suhtes ja kõrvaldame puudused.

Hostimisküsimuste lahendamine

Sageli juhtub, et halvad hostimisteenused on üks mõttetu takistus teie veebiprojekti edukaks arendamisel. Kui olete loonud fantastilise saidi, kuid valinud vale veebimajutusepakkuja, siis ei tasu oodata häid tulemusi. Kaotate ohtralt potentsiaalseid kliente, kui teie lehekülg laadib aeglaselt või pole sageli ligipääsetav. Ka pööravad otsimootorid suurt tähelepanu lehe laadimiskiirusele ja kui see on aeglane, ei saa loota, et saavutate reitingu kõrgeimad positsioonid. Majutusteenuse valimine on aspekt, mida sageli ei arvestata, kuid see on siiski üks peamisi tegureid veebiettevõtte edukaks arendamiseks. Seetõttu lisasime selle üksuse oma kodulehe haldusteenusesse. Kontrollime hostingupakkuja kvaliteeti ja vajadusel leiame parima hinna ja kvaliteedi suhte.

Küsige pakkumist!

footer EST
Kodulehe tegemine ja optimeerimine
Kodulehe tegemine OÜ
Lõõtsa 5, 11415 Tallinn
Äriregistri number: 14832477
Tel: +372 5597 5853
Skype ID: disain.ee
Kodulehe tegemine OÜ © 2023. Kõik õigused on kaitstud. Materjalide kasutamine on lubatud ainult hüperlingi abil täisteksti materjali juurde Disain.ee veebilehel.